Preču atgriešanas noteikumi

Saņemot piegādāto preci, pircējam jāpievērš uzmanība uzlīmei, kas atrodas uz sūtījuma pakas savienojuma vietas, tā nedrīkst būt bojāta.

Pircējam 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas ir tiesības izmantot savas atteikumu tiesības, sūtot savu iesniegumu par atteikšanos no preces uz uzņēmumu "Latviešu lietas" pa e-pastu: latvjulietas@gmail.com

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt pa uzņēmuma “Latviešu lietas” tālruni +371 26521645.

Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, jāņem vērā šādi ieteikumi un nosacījumi:

Atgriežamā Prece nedrīkst būt lietota (ņemot vērā Preces specifiku). Ja atgriežamās Preces stāvoklis ir pasliktinājies, un, tas ir noticis nepareizi to uzglabājot, Pircējam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības.

Pircējam ir pienākums saglabāt un nesabojāt Preces oriģinālo iepakojumu.

Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, tam ir jāsazinās ar Pārdevēju pa e-pastu latvjulietas@gmail.com. Pircējs saņem no Pārdevēja atteikuma veidlapas formu, kuru aizpilda un nosūta Pārdevējam uz iepriekšminēto e-pastu.

Pircējam ir pienākums saglabāt gan pasta/kurjerpasta/piegādātāja dokumentus par Preces saņemšanu, gan pasta/kurjerpasta/piegādātāja dokumentus par Preces atgriešanu Pārdevējam.

Sīkāku informāciju par to, kas ir distances līgums un atteikuma tiesības, Pircējs var iepazīties sekojošā mājaslapas adresē: www.ptac.gov.lv

Naudu par atgriežamo Preci un tās piegādes izmaksām Pārdevējs pārskaita uz Pircēja atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu 30 (trīsdesmit) kalendāro dienu laikā pēc Līguma izbeigšanas un atteikuma veidlapā norādītās Preces saņemšanas uzņēmuma “Latviešu lietas” partnera veikalā “Latvju lietas” Rīgā, Audēju ielā 6, LV-1050.

Ievērojot, ka Preces pārsvarā ir daiļamata mākslas meistaru izstrādājumi, Preces tiek pārdotas un nosūtītas “kādas tās ir” bez speciāliem preču kvalitātes garantijas nosacījumiem atskaitot tos, kas ierakstīti preces aprakstā. Sūdzības un pretenzijas lūdzam sūtīt uz uzņēmuma “Latviešu lietas” e-pastu latvjulietas@gmail.com vai zvanīt pa Pārdevēja tālruni +371 26521645.

0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru. 

 .