ATZINĪBAS

Latvijas Universitātes Latvijas vēstures institūta etnoloģijas nodaļas direktore Dr. hist. Aija Jansone: "Mūsdienās, modei mainoties, izzūd etnogrāfiskā apģērba pielietojums un samazinās etnogrāfiskā ornamenta izmantošana. Viena no nozarēm, kur tradicionālā apģērba motīvi tomēr plaukst, ir lelles. Patīkami, ka šī nozare attīstās, popularizējot arī nacionālo kultūru. Par to paldies senā amata entuziastiem, kuru pacietība, meistarība un izdoma ļauj saglabāt un iedzīvināt daudzus senu ornamentu motīvus. Leļļu mākslinieces Ievas Dāboliņas darbi ir rūpīgi un precīzi. Tajos mūsdienīgā dizainā veiksmīgi sintezēti jaunie izejmateriāli, mākslinieces radošā fantāzija un etnogrāfiskās tradīcijas. Nemaz nav tik vienkārši izdarīt tā, lai lelle un proporcijās samazinātais ornaments veidotu vienotu veselumu, turklāt saglabājot nacionālo kolorītu. Tās noteikti sniegs pozitīvu lādiņu bērniem un pieaugušajiem Latvijā un ārpusē."

Latvijas Avīze, ”Meistarstiķis”, 06. 06. 2015.


"SIA "Latvju Lietas" darinātās etnogrāfiskās lelles "Laimdota" sagādāja pārsteigumu un pozitīvas emocijas Eiropas Savienības valstu līderiem Latvijas kā Eiropas Savienības prezidējošās valsts noslēguma Eiropadomes sanāksmē 2015. gada jūnijā." 

Valsts protokola vadītāja vietniece Inese Liepiņa


"Mūsu klienti galvenokārt ir ārvalstu rezidenti, tādēļ cenšamies viņus iepriecināt ar īpašām lietām. Latvju Lietu etnogrāfiskās lellītes vienmēr sagādā patiesu prieku, jo ir darinātas ar rūpību un mīlestību."

Jelizaveta Privalova Mārketinga un komunikāciju vadītāja "Citadele Asset Management".


"Īpašas, skaistas un rotaļīgas. Tādas ir LAIMAS klasisko konfekšu lelles, ko radījušas Latvju Lietu mākslinieces."

Anda Puriņa Iepirkumu direktore SIA Orkla Confectionery & Snacks Latvija0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru. 

 .