lelle spīdola

SPĪDOLA ir pašapzinīga latviešu meitene ar skaistu vārdu, kas pirmo reizi minēts Andreja Pumpura varoņeposā „LĀCPLĒSIS”. SPĪDOLA simbolizē latviešu sievietes spēju būt stiprai, radošai un spožai. Stalta stāja, mirdzošas acis un garas bizes ir SPĪDOLAS ārējā tēla sastāvdaļa. Darināta no dabīgiem materiāliem un ietērpta vienkāršotā latviešu tautas tērpā, viņa godam pārstāv visu Latvijas novadu skaistumu gan tepat mūsu zemē, gan plašā pasaulē.

Materiāli un tehnoloģijas: Lelles galva, rokas un pamatne-statīvs ir ar rokām virpoti no bērza koka, seja apgleznota ar roku un mati veidoti no „Limbažu tīnes” vienkārtīgās vilnas dzijas. Ķermenis šūts no linu auduma un pildīts ar vilnu, roku novietojumam un plastiskumam no plaukstas līdz plaukstai ieliekot 0.5 mm vara stiepli. Lelles brunči šūti no lina vai kāda konkrēta Latvijas novada brunču auduma un papildināti ar atbilstošu linu auduma vai vadmalas ņieburu. Vainadziņš darināts no vilnas dzijas – sapīts un izšūts mezglu dūrienā. Lelles kreklu rotā no dzintara krellītes veidota dzintara „sakta”.

Lelles augums: 19 cm, svars ar iepakojumu 260 g . Iesaiņojums: Caurspīdīga PVC kaste ar kartona pamatni (200 x 140 x 110 mm). Kastes aizmugurē ir uzlīme ar stāstu un aprakstu latviešu, angļu un krievu valodās. Vispārīgā gadījumā katrai lellei tiek norādīts kārtas numurs, autores paraksts un vieta Latvijas kartē, no kurienes tautas tērps nācis. Iesaiņojums un noformējums sniedz plašas variācijas mūsu valsts, kāda konkrēta novada, pilsētas vai uzņēmuma reprezentācijai, prasmīgi un gaumīgi izmantojot pasūtītāja vizuālās identitātes elementus.


0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru. 

 .