lelle laimdota

Lelle LAIMDOTA ir maza, mīļa un ļoti kustīga. Jau kastītē viņa nepacietīgi kustina koka tupelītēs ieautās kājiņas - ka tik varētu tikt izdancoties! LAIMDOTA (no vārdiem LAIME un DOT) nes laimi un prieku visiem un visur, kur vien parādās. Lelle tērpta  vienkāršotā latviešu tautas apģērbā – linu kreklā ar īsta dzintara saktiņu, vilnas vai linu brunčos un galvā viņai ir vasaras krāšņāko ziedu vainags. LAIMDOTA vienmēr uzsmaida pasaulei, to ir jauki turēt rokā un samīļot, jo viņa ir darināta tikai no dabīgiem materiāliem un pildīta ar vilnu un linsēklām. LAIMDOTA ir suvenīrlelle, kas pārstāv mūsu valsti vai kādu Latvijas novadu vai pilsētu un vienlaicīgi to var izmantot kā rotaļu lelli bērniem, kas vecāki par 3 gadiem, kā arī pretstresa rotaļlietu.

Lelle LAIMDOTA izceļas ar rotaļīgumu, plašai mērķauditorijai saprotamo un simpātisko seju, prasmīgo roku darbu, kas tajā ielikts un atbilstību konkrētam Latvijas etnogrāfiskajam novadam. Lelle LAIMDOTA ir pieprasīta suvenīru veikalos un amatnieku tirgos, un jau tiek izmantota valsts pārstāvībā Eiropas un pasaules mērogā (27 LAIMDOTAS kā Latvijas suvenīrs 2015. gada jūnijā tika uzdāvināta visu ES valstu premjerministriem).

Materiāli un tehnoloģijas: Lelles galva, rokas un kājas ir virpotas no bērza koka un sejiņa ir apgleznota ar roku. Mati veidoti no „Limbažu tīnes” divkārtīgās vilnas dzijas, ķermenis šūts no linu auduma un pildīts ar vilnu un linsēklām. Lelles brunči šūti no lina vai kāda konkrēta Latvijas novada brunču auduma un ir aizmugurē pogājami. Vainadziņš darināts no vilnas dzijas – sapīts un izšūts mezglu dūrienā un ir noņemams un uzliekams. Lelles kreklu rotā no dzintara krellītes veidota dzintara „sakta”. Lelles augums: 190 mm, svars kopā ar iesaiņojum 180 g .

Iesaiņojums: brūna kartona kaste ar caurspīdīgu PVC vāku (210 x 150 x 50 mm). Iepakojums vienlaicīgi kalpo kā leļļu mēbeles – gulta un krēsliņš. Kastes aizmugurē ir uzlīme ar lelles stāstu un aprakstu latviešu, angļu un krievu valodās. Vispārīgā gadījumā katrai lellei tiek norādīts kārtas numurs, autores paraksts un atzīme Latvijas kartē, no kurienes tautas tērps nācis. Iesaiņojums un noformējums sniedz plašas variācijas mūsu valsts, kāda konkrēta novada, pilsētas vai uzņēmuma reprezentācijai, izmantojot pasūtītāja vizuālās identitātes elementus.


0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru. 

 .