lelle ieviņa un jancis

Lelles augums: 34 cm, Svars ar iepakojumu 500 g . Iepakojums: kartona kaste ar caurspīdīgu PVC vāku (360 x 250 x 80 mm / augstums x platums x dziļums).

Lelle IEVIŅA mīļa, kustīga un drusku nerātna. Priekā par pasauli viņa iepleš zvaigžņu actiņas un viņas biželes var manīt visur, kur notiek kas svarīgs. IEVIŅAI ir arī draugs - leļļu puika JANCIS. IEVIŅAI patīk dancot, zem galda šūpot ādas pastalās ieautās kājeles, grozīt galvu un mierā viņa nestāv ne brīdi. IEVIŅA ir izturīga lelle, kas darināta un pildīta izmantojot dabīgus materiālus – linu, vilnu un linsēklas. Lelles apģērbs un apavi ir pilnīgi īsti un funkcionāli.

IEVIŅAI patīk būt sapucētai tautas tērpā un sēdēt grāmatu plauktā, taču visvairāk viņa vēlas iegūt sev mazu mīļu māmiņu, dalīt ar viņu bēdas un priekus, doties līdzi ikdienas gaitās un vakarā aizmigt gultiņā tai blakus uz spilvena. IEVIŅU drīkst raustīt un nest aiz bizēm, samīļot, spiest, ņurcīt un lielās bēdās arī pieraudāt. Lellīti var arī izmazgāt – atliek tikai atvilkt rāvējslēdzēju mugurpusē un izņemt linsēklu pildījumu. 

Materiāli: kokvilnas trikotāža, lina un vilnas audumi, vilnas dzija matiem, linsēklas un vilnas kārsums pildījumam. Lelles galva tiek veidota pēc Valdorfa leļļu izgatavošanas metodes, sejiņa tiek izšūta ar mulinē diegiem. Būtībā nav divu pilnīgi vienādu leļļu - katra IEVIŅA vai JANCIS ir unikāli un neatkārtojami. Ja ir īpašs pasītījums, matu un acu krāsu var izvēlēties neierobežoti, tomēr parasti izgatavojam lelles, kas atbilst priekšstatam par latviešu bērniem  - ar ģaišiem, tumšiem vai rudiem matiem un zilām, zaļām vai brūnām acīm.

Apģērbs: linu krekls/ķermenis, vilnas vai linu auduma brunči vai bikses ar aizdari, rakstaina vilnas jaka ar 3 pogām, rakstainas baltas vilnas zeķes, ādas pastalas, kurpes vai zābaki. IEVIŅAS vainadziņš darināts no vilnas dzijas – sapīts un izšūts mezglu dūrienā, JANČI var izvēlēties starp naģeni un salmu cepuri.

 

0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru. 

 .