Lelles baiba un jānis

Šī ir lelle, kas liek aizrauties elpai katrai latviešu sievietei, neatkarīgi no vecuma. Skaistā un greznā BAIBA ir vērtīgs suvenīrs un piederības apliecinājums Latvijai un kādam tās novadam. BAIBAS un JĀŅA tautas tērpi ir pilnīgi funkcionāli un ģērbjami, tādēļ lelles ir ne tikai interjera rotājums, bet arī mācību līdzeklis un iedvesmas avots Latvijas jaunās paaudzes audzināšanā un izglītošanā. Mūsu BAIBAS mīt daudzās pasaules malās un atgādina par Latvijas skaistumu, latviešu meiteņu čaklumu, tikumu, tautas senajām tradīcijām un godiem. Turot savās rokās BAIBU, jūs izjutīsiet bijību un cieņu pret lielo un rūpīgo darbu, kas tajā ieguldīts, un vērtībām, ko tā pārstāv. Lelles BAIBU un JĀNI jūs variet aplūkot un iegādāties gan mūsu darbnīcā - veikalā Audēju ielā 6, Rīgā, gan internetveikalā.

Lelles augums: 34 cm, gaiši mati, zilas acis, svars ar iepakojumu ~1400 g. Materiāli un tehnoloģijas: vinila lelle, kas ietērpta samazinātā autentiskā tautas tērpā. Uz pasūtījumu varam izgatavot jebkura novada/pagasta lellei BAIBU.

Iepakojums: ozolkoka pamatne/statīvs ar lelles logo, novada nosaukumu "LATVIJA * NOVADS/PILSĒTA", caurspīdīga PVC kaste (380 x 200 x 150/ augstums x platums x dziļums). Katrai lellei nāk līdzi autores izdota un parakstīta pase latviešu, angļu un krievu valodās ar atzīmi Latvijas kartē, no kurienes tautas tērps nācis.

Pēc pasūtītāja vēlmēm izgatavojam plāksnīti datorgravējumā ar personīgu novēlējumu. Iesaiņojums un noformējums sniedz plašas variācijas mūsu valsts, kāda konkrēta novada, pilsētas vai uzņēmuma reprezentācijai, prasmīgi un gaumīgi izmantojot pasūtītāja vizuālās identitātes elementus.

0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru. 

 .